Dokąd idą pieniądze, które wrzucamy do puszki WOŚP? - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 12 sty 2014, 16:08

Dokąd idą pieniądze, które wrzucamy do puszki WOŚP?
https://www.youtube.com/watch?v=aqD9xpgXRJg
~pomagamy?


Napisano: 12 sty 2014, 16:27

Macie dowody na machloje Owsiaka?
Orkiestrę co roku kontrolują różne instytucje. Sam Owsiak pojawia się w wielu mediach, reklamach. Gdyby taka publiczna osoba kręciła wałki to już dawno byśmy o nich wiedzieli.
Inną sprawą jest to że Jurek kombinuje z własnym świadczeniem i podatkami. Podziękujmy jednak za to rządowi który co miesiąc nas okrada, zabiera 1/3 pensji i zmusza byśmy kombinowali.

To co ma iść na chorych idzie na chorych.
~Adam


Napisano: 12 sty 2014, 16:51

do mojej kieszeni
~Adam

Napisano: 12 sty 2014, 18:11

Uważam, że wielką bezczelnością wykazuje się ten, kto poddaje krytyce i rozsiewa nieprawdziwe informacje na temat działalności Owsiaka - tu: pieniędzy.
Autorko pytasz - dokąd idą pieniądze , które wrzucamy do puszki WOŚP?- jeśli masz wątpliwości - nie wspieraj akcji . Mamy wybór- i nie musimy się tłumaczyć. Tak.
Ale doskonale wiemy , że akcja wspomaga kulejące Ministerstwo Zdrowia, a tym samym, pacjentów- nas - was.
Być może - przyjdzie czas na Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej - ..kto wie. Jeśli okaże się, że będzie jeszcze bardziej niewydolne po zmianach...aniżeli teraz.~emilka

Napisano: 12 sty 2014, 18:14

jak zmiany to zmiany, likwidacja departamenta pomocy, niech rozpiszą konkursa i hajda do ngo buahahahahahahahahahahahahaaha
~...

Napisano: 12 sty 2014, 18:19

Ja tam na wośp zawsze dam.
~Adam

Napisano: 12 sty 2014, 22:57

tzw. niezalezni (od pisiorów buhahahah) niezależni tfórcy onej republiki kolesiów
Tworzenie telewizji trwa od 2012[1]. Siedzibą właściciela i stacji jest Warszawa[2]. Stacją zarządza Telewizja Niezależna Spółka Akcyjna, której prezesem zarządu jest Piotr Barełkowski[3]. Wiceprezesami zarządu są Bronisław Wildstein i Tomasz Sakiewicz (ds. marketingu i rynku abonenckiego), a w skład rady nadzorczej spółki wchodzą: Anita Gargas-Wojciechowska, Katarzyna Hejke, Cezary Gmyz, Piotr Kwiecień, Rafał Ziemkiewicz[4]. Kapitał zakładowy spółki wynosi 100 tysięcy zł, opłacony w ¼.
~kgb


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x