dwukierunkowa wymiana - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 12 wrz 2013, 11:12

wiecie coś więcej na temat dwukierunkowej wymiany danych dotyczących beneficjentów obszaru rynku pracy i pomocy społecznej drogą elektroniczną pomiędzy PUP a OPS i jednostkami obsługującymi ŚR. W naszym OPS już od trzech lat funkcjonuję system SEPI. Jakie dane ze ŚR mamy udostępniać PUP i po co?
~Iga


Napisano: 27 lis 2013, 9:32

u nas cos sie zaczyna dziac, wiem ze po osciennych ops-ach jezdza przedstawiciele firm z programow ktore mamy i cos kombinuja z informatykami ;-) :-P
~opska

Napisano: 27 lis 2013, 13:25

u nas będzie ale jednostronnie pup dla ops nie jest im potzrebne to co my mamy
~ale numer

Napisano: 27 lis 2013, 14:00

U nas SEPI będzie od 01 stycznia 2014. Już podpisaliśmy umowę.
Dane wymieniamy między sobą tzn. PUP udostępnia pewne dane od siebie a GOPS od siebie. To co wymieniacie macie spisane w Umowie - nie wszystkie dane będą udostępnione.
Obecnie wgrany mamy już system i przez jeden dzień mogliśmy się na nim szkolić - nie wygląda to źle. Widzimy np. całą historię bezrobotnej osoby czy kursy które ukończyła.
~Mona

Napisano: 28 lis 2013, 9:30

My będziemy korzystać z Jowisza. I tam jest także PAI (program Aktywizacja i Integracja), co ma realizować PUP. My wtedy wprowadzamy kontrakty socjalne z naszymi podopiecznymi , którzy są zarejestrowani u nich jako osoby bezrobotne. I wtedy w porozumieniu z pracownikiem PUP (każdy bezrobotny ma wyznaczonego pracownika, który będzie się opiekował Nim) próbujemy realizować ten program. Oczywiście PAI nie obejmie wszystkich naszych bezrobotnych, gdyż gmina musi wnieść pewien wkład pieniężny. A wiadomo jak to z pieniądzami jest.
~zaq


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x