Projekt - nowe kompetencje pracownika socjalnego - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 6    [ Posty: 55 ]

Napisano: 23 lip 2013, 11:44

Rozpoczynamy kolejny etap ponadnarodowego projektu

"PI-PWP Zagrożenia cyberprzestrzeni - nowe kompetencje pracownika socjalnego\"

Będziemy testować nasz kompleksowy program rozwoju pracowników służb społecznych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym cyklu szkoleń w obszarze:

1. zagrożenia zdrowia psychicznego i fizycznego
2. zagrożenia społeczno-wychowawcze
3. zagrożenia związane z uzależnieniami
4. cyberprzestępstwa

Uczestnicy dostaną komplet materiałów szkoleniowych oraz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Formularz zgłoszeniowy oraz warunki uczestnictwa dostępne na oficjalnej stronie projektu

https://www.cyberprzestrzen.wsptwp.eu

Zapisy trwają !

(Termin składania formularzy został wydłużony - red. ops.pl)

UWAGA! Szkolenie obejmie 150 pracowników socjalnych z terenu województwa mazowieckiego oraz 15 osób szkolących pracowników socjalnych.
~Zagrożenia Cyberprzestrzeni


Napisano: 22 lis 2013, 17:24

Najnowszy News!!! Kolejna nastolatka targnęła się na swoje życie przez komentarze w kontrowersyjnym portalu internetowym.


"Nieprzytomną dziewczynkę znaleźli nauczyciele w szkolnej toalecie. Dzięki szybko podjętej akcji reanimacyjnej dziecko udało się uratować. W kieszeni gimnazjalistka miała dwa puste opakowania po lekach. Uczennica targnęła się na swoje życie po namowach anonimowej osoby, z którą korespondowała w kontrowersyjnym portalu ask.fm...." - relacjonuje Gazeta Wyborcza.

Link do artykułu:
https://wyborcza.pl/1,75248,14993527,Gim ... a_Wyborcza
~Cyberprzestrzeń

Napisano: 22 lis 2013, 22:55

~Cyberprzestrzeń jakie koszta Pilne!

~Mek

Napisano: 22 lis 2013, 22:56

~Cyberprzestrzeń jw. skąd są fundusze na szkolenia.
~Mek

Napisano: 26 lis 2013, 22:30

Ooo sorry! Nie zauważyliśmy postu. Kończyliśmy szkolenia i w tym wirze umknął nam :) Przepraszamy.

Projekt realizowany jest w latach 2012-2014. Budżet projektu obejmuje kwotę 1 332 730 złotych. Współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Mamy nadzieje, że na taką odpowiedź oczekiwałaś/eś ~Mek
Jeśli masz więcej pytań chętnie udzielimy odpowiedzi. Tym razem w miarę możliwości na bieżąco :)
~Cyberprzestrzeń

Napisano: 02 gru 2013, 13:55

Kochani, właśnie zakończyliśmy szkolenia i przetestowaliśmy produkt. Powoli wchodzimy z naszym projektem w fazę analizy efektów, czyli zebranych do tej pory wyników.

Zostańcie z nami. Postaramy się na bieżąco informować Was o dalszych postępach projektu Zagrożenia cyberprzestrzeni – nowe kompetencje pracownika socjalnego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitału Ludzkiego przez WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie.

Możecie nas znaleźć również na oficjalnej stronie oraz Facebooku:

https://cyberprzestrzen.wspkorczak.eu/

https://www.facebook.com/?ref=logo
~Cyberprzestrzeń

Napisano: 04 gru 2013, 11:38

I jak wrażenia po szkoleniach? Może śledzą nas osoby, które brały w nich udział? Może ktoś zechciałby się podzielić swoimi odczuciami? Może coś szczególnego zapadło Wam w pamięci? Może coś się Wam nie podobało w organizacji? :) Zachęcamy do wypowiadania swoich pozytywnych opinii... :)
~Cyberprzestrzeń

Napisano: 09 gru 2013, 16:40

Halo jest tu kto? Wiemy, że nas śledzicie :) Zapraszamy do wypowiadania się :) proszę się nie wstydzić...przecież was nie zjemy :)
~Cyberprzestrzeń

Napisano: 09 gru 2013, 17:06

daj sobie spokój i odleć w dalekie przestworza.......
~do cyberprzestrzeni

Napisano: 10 gru 2013, 10:26

Są osoby, które interesuje ta tematyka. Ten wątek jest temu poświęcony. Informujemy o samym projekcie jak i o zagrożeniach generowanych przez cyberprzestrzeń. Jeśli Ciebie szanowny uczestniku on nie kręci to zachęcamy do śledzenia innych bardziej Tobie bliskich tematów.

Pozdrawiamy
Zespół Projektu
~Cyberprzestrzeń


  
Strona 1 z 6    [ Posty: 55 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x