dziecko znajduje się w ośrodku dla młodzieży zapewniajacym całodobowe utrzymanie. Na wakacje wraca do matki - dostała urlop. matka chce złozyć na te dwa miesiące o FA, czy sie jej należy skoro to tylko urlop ma być?
nikt nie wie? dziecko ma być na wakacje u matki, czy mogę przyznac FA czy dopiero jak ośrodek wyda decyzje że już opuściło bo matka zwróciła sie z taką prośba do ośrodka?
ja przyznaję na czas urlopowania do domu, tylko musi być zaświadczenie z instytucji o okresie urlopowania, matka przy składani wniosku też mi oświadcza że dziecko jest u niej, pod jej opieką i na jej utrzymaniu.
Ja cały czas mam przeprawę na ten tamet z SKO. Kobieta składa za każdym razem jak dziecko jest urlopowane, tj. ferie, święta , wakacje i inne dłuższe weekendy, ja daję odmowę a SKO przyznaję na dodatek jeszcze dzieli na dni. Juz przestałam sie nawet denerwować tą sytuacją. Ustawa ustawą a SKO swoje