Groteska - HYdE PaRK

  
Strona 2 z 5    [ Posty: 44 ]

Napisano: 24 lut 2011, 11:29

2011-02-24 07:54 Re: Groteska
wysłane przez ~abc dnia 2011-02-24 07:54:13



~abc



dzibar napisała;

\"Jest jednak faktycznie niepokojące, że ilość zmanipulowanych, zdeterminowanych fanatykow PO rośnie - bo to już ktorys z kolei przypadek. Wykorzystywanie biednych, chorych ludzi do celów politycznych to musi budzić zaniepokojenie.\"

Skąd dzibar wiesz, ze tego człowieka zmanipulowało PO?
Jeśli nie jest to prawdą powinnas odpowiedzieć sądownie za oczernianie

DZIBAR OCZERNIASZ A NA KONKRETNE PYTANIA ZERO ODPOWIEDZI TYLKO POKRĘTNE DYWAGACJE

~JA


Napisano: 24 lut 2011, 15:30

jeżeli to co napisałam to są dywagacje to to możesz mnie pozwać do sądu, a tam rozwine temat bardzo chetnie, bo mam szczerze dosyć obludy PO, chamskiego zachowania polityków PO, szkodliwego liberalizmu, ignorancji, działań pod publiczke, a przede wszystkim nierzetelności w pracy - tak wiec czekam na wezwanie z prokuratury ( z mojej strony dyskusja skończona - mozemy spotkać sie w sądzie - chociaż nie widzę podstaw, ale jeżeli czujesz się obrażony to jestem do dyspozycji )
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska

Napisano: 24 lut 2011, 16:34

dzibar jesteś jak heroiczna jak szlachcic na nieswojej zagrodzie
~ a no

Napisano: 24 lut 2011, 16:38

Nikt nie napisał, że Cię dzibar pozywa, ale że warto uważać na słowa, które się wypisuje.
Nie wywołuj wilka z lasu, bo się w końcu doczekasz kolejnej sprawy
~abc

Napisano: 25 lut 2011, 12:33

ja się nie boje, a konkretnie ty ~abc poruszyłeśaś) kwestie skierowania sprawy do sadu za oczernianie wiec jesteś niejako prowodyrem i jeżeli takowa bedzie miala miejsce to wiem kto bedzie pomyslodawcoa.

Tak to wlasnie jest, ze niby nic, tam jakies slówko, tu jakaś uwaga, a potem ni stąd ni zow ąd afera i z czego?
A z boku stoi taki ~abc i śmieje się do rozpuku.

Miałam dużo czasu na przeanalizowanie zachowań tego typu ( to plotka, ośmieszanie, podjudzanie - byle trafić na podatny grunt to potem samo leci) i to jest w tym wszystkim podłe, ze prawdziwy prowodyr zostaje ukarany dopiero po śmierci - bo wierzę, że sprawiedliwośc jest
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska

Napisano: 25 lut 2011, 14:47

dzibar - to Ty niestety prowokujesz, a inni zwracają uwagę na niestosowność Twoich niektórych wypowiedzi. Skąd wiesz, że abc śmieje się do rozpuku, może mu smutno?
~MARTA

Napisano: 25 lut 2011, 16:30

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowe-prz ... omosc.html

co to znaczy niestosownosć Twoich niektorych wypowiedzi- czy to, ze prawda w oczy kole dworskie życie?
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska

Napisano: 25 lut 2011, 16:53

No właśnie Twój kolejny niestosowny wpis tym razem pod moim adresem. Skąd Ci się biorą pomysły, że ktoś się śmieje do rozpuku, coś w oczy kole, że ktoś jest obrażony, bez empatii itp. Przypisujesz innym emocje nie potwierdzone żadnymi faktami, obrażasz, dyskredytujesz umiejętność np. myslenia i prawa do wlasnego zdaqnie (oprócz Łukasza)
Smutne to wszystko...
~MARTA

Napisano: 25 lut 2011, 17:08

Twoja interpretacja- Twój problem ( to nie są moje wymysły tylko moje opinie do ktorych mam prawo, sa moje i tylko moje)


Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska

Napisano: 25 lut 2011, 17:35

Błąd dzibar. Moje interpretacje nie są moimi problemami !!!
~MARTA



  
Strona 2 z 5    [ Posty: 44 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x