"Dobrze byłoby, jakby koło sierpnia wszyscy się rozchorowali..." - napisał socjalny03
Wskazany powyżej termin sierpniowego protestu ma chyba związek z obsługą świadczeń rodzinnych oraz innych świadczeń typu 500 Plus, FA (przełom sierpnia/września każdego roku, to szczególnie ciężki czas dla osób, które obsługują te świadczenia), trochę inaczej jest w przypadku osób które obsługują wypłatę świadczeń przyznawanych z ustawy o pomocy społecznej.
TRWA OGÓLNOPOLSKI PROTEST pracowników realizujących rozmaite zadania na rzecz osób, rodzin, grup społecznych, społeczności lokalnych! https://www.gov.pl/web/rodzina/co-robimy
Przeczytałam linki w/w i jeśli mogę coś powiedzieć. Wiecie Państwo biorąc pod uwagę okoliczności w jakich zginął Adamowicz (jednak postać znacząca), biorąc pod uwagę sytuację kolejną (tłumy ludzi oddających krew), biorąc pod uwagę czas refleksji i zastanowienia dla całego społeczeństwa polskiego, można wnioskować,że i hasła (Pomoc społeczna się wykrwawia), jak też data i sama forma protestu jest w tych okolicznościach nie na miejscu.
Poza protokołem zapytam:Pomoc społeczna się wykrwawia ? no wiecie co?
oj tam...podpuszczam Was cały czas.
ps. Ponadto gdyby nawet chcieć na poważnie rozmawiać, czyli na wysokim, trudnym poziomie merytorycznym to Ty Korowiow i tak siedzisz nisko, więc upadku nie odczujesz.