KOCHANI ! POMOCY !

Strona 1 z 2    [ Posty: 16 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 31 paź 2016, 8:42

Dołozono mi dodatki mieszk Mam św rodz i fundusz al /mala gmina/ Jakos dawalam rade z doatkami ....I NAGLE KLOPS ...Zmarła mi osoba ktora była głównym najemcą Mieszkał z nią syn zameldowany i konkubent nie zameldowany - Ojciec tego chlopca Mieszkali tu 20 lat Czy ja mam wliczać dochód tej zmarłej ? Prosze o wzór takiej decyzji uchylającej Czy może nie uchylać Ta decyzja będzie ważna jeszcze 3 miesiące /ta dotychczasowa/
REBA

Napisano: 31 paź 2016, 9:20

Bardzo prosze Co ja mam zrobić Czy zatosować Art 7 ust 10 ??? Błagam czy mofgę decyzje zostawic w spokoju na te 3 miesiące ? PROSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!
REBA

Napisano: 31 paź 2016, 9:29

Płakac mi się chce Wciąż tu zaglądam i NIKT mi nie odpowiada .....Jestem bardzo zmęczona ..Nie wiem jak to załatwić Prosze może ktoś przed tym dniem tak smutnym pomoze mi
REBA

Napisano: 31 paź 2016, 9:55

Ja jeszcze jednym okiem śpię, a Ty już 3 posty napisałaś. Cierpliwości!
Cóż, wiele osób tak by zrobiło, że zostawiłoby ten dodatek w spokoju przez te 3 miesiące i tyle.
Krwawa
Podinspektor
Od: 09 kwie 2014, 14:46
Zajmuję się:

Napisano: 31 paź 2016, 10:19

Dzieki że się odezwałaś Prosze pomoż mi... o 11tej idę na pogrzeb tej Pani. Słuchaj Musze jednak zrobić decyzję uchylająca gyż wnioskodawczyni miala swoje konto , wniosodawczyni nie ma konta też Prosze wrzuć mi decyzję uchylająca Pozdrawiam i baaaaardzo serdecznie dziekuję
REBA

Napisano: 31 paź 2016, 10:53

Prosze już tylko o decyzję uchylającą w zw ze śmiercią wniosodawczyni
REBA

Napisano: 31 paź 2016, 11:07

Czy ja tak dużo chcę .Nigdy nie robiłam decyzji uchylającej Dolozyli mi dodatki w kwietniu , pierwsza osoba zmarła PROSZE TYLKO O WZÓR ,tak bardzo prosze
REBA

Napisano: 31 paź 2016, 11:08

Nie mam gotowych wzorów. Przyjrzyj się temu wątkowi:
viewtopic.php?f=11&t=207189595&start=0
Oczywiście zwróć uwagę na to, by podstawa prawna była aktualna (KPA, UODM etc.).
Krwawa
Podinspektor
Od: 09 kwie 2014, 14:46
Zajmuję się:

Napisano: 31 paź 2016, 11:23

BARDZO DZIEKUJE !!! BARDZO Pozdrawiam serdecznie
REBA

Napisano: 02 lis 2016, 22:50

REBA pisze:Musze jednak zrobić decyzję uchylająca gyż wnioskodawczyni miala swoje konto , wniosodawczyni nie ma konta
Czyli jeśli wnioskodawczyni ma konto, to ma prawo do dodatku, a jeśli nie ma konta, to takiego prawa nie ma. Osobliwe to myślenie. Prawo do dodatku zależne od rachunku :mrgreen: Ja z tym nie zgadzam się.

Ponadto nie zgadzam się z poglądem, że w omawianym przypadku wydatki znikają i dodatek staje się zbędny, czyli bezprzedmiotowy (inaczej nie umiem wyjaśnić możliwości zabrania dodatku).
PCW
Inspektor
Od: 14 kwie 2014, 7:31
Zajmuję się:

Strona 1 z 2    [ Posty: 16 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny