Likwidacja bariet architektonicznych

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 11 gru 2015, 13:52

Witam serdecznie. Mamy problem już na przyszły rok. Pracownik socjalny bardzo chce złożyć u nas wniosek w "imieniu rodziny", która dostała mieszkanie od miasta ale bez łazienki. Teraz chcą zaadoptować jedno z pomieszczeń na pomieszczenie sanitarne. Wiemy, ze to nie jest likwidacja barier architektonicznych ale jeżeli ktoś ma jakąś interpretację to bardzo mocno prosimy o skan na adres: kat22@o2.pl . Dziękujemy z góry i pozdrawiamy :)
Gość


Napisano: 11 gru 2015, 15:07

wiesz interpretacje od pełnomocnika rządu ds. osób niepełnosprawnych są takie, nie ma łazienki, nie ma barier architektonicznych; brak łazienki to nie bariera architektoniczna a cywilizacyjna - ale to jest tylko ich opinia, jeśli twój dyrektor zgodzi się na przyznanie im dofinansowania to nie widzę problemu, u mnie zdarzały się takie przypadki
Tomasz1981
Awatar użytkownika
Podinspektor
Posty: 1464
Od: 30 paź 2015, 14:05
Zajmuję się: REHABILITACJA SPOŁECZNA

Napisano: 15 gru 2015, 10:04

Tomasz1981 pisze:wiesz interpretacje od pełnomocnika rządu ds. osób niepełnosprawnych są takie, nie ma łazienki, nie ma barier architektonicznych; brak łazienki to nie bariera architektoniczna a cywilizacyjna - ale to jest tylko ich opinia, jeśli twój dyrektor zgodzi się na przyznanie im dofinansowania to nie widzę problemu, u mnie zdarzały się takie przypadki
Dziękuję Tomku :) troszkę po czasie ale szczerze!
Gość

Napisano: 15 gru 2015, 11:44

robić, szukać sponsorów, organizacji pozarządowych, i robić, a ze środków PFRON dać tyle ile można (uwzględniając inne wnioski i inne potrzeby), nawet 3 tys. dodać to jest dużo.
http://formikadzieciom.org.pl/pl/cele-fundacji
zrobić zbiórkę społeczną, zgłosić się o pomoc do caritasu, zebrać wolontariuszy i zrobić.
Tylko niech pracownik socjalny z opsu pomoże, może miasto samo dołoży z 1tys. w końcu to oni dali takie mieszkanie a nie inne.
maja1977


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny