Nowa Rada Pomocy Społecznej - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 3    [ Posty: 22 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 22 sty 2014, 20:29

Minister Władysław Kosiniak-Kamysz wraz z wiceminister Elżbietą Seredyn 22 stycznia 2014 r. wręczyli nominacje nowopowołanym członkom Rady Pomocy Społecznej VII kadencji.

Lista członków Rady VII kadencji [ tutaj ]


http://www.mpips.gov.pl/aktualnosci-wsz ... encji.html

angoc

Napisano: 22 sty 2014, 21:36

W skład nowej rady wszedł kol. Paweł Maczyński - pracownik socjalny z Warszawy. Gratulacje!
~pracownik socjalny

Napisano: 22 sty 2014, 21:58

Gratsy! Mam nadzieje że nie oszołomi was pozorna władza i uznanie decydentów. Pamiętajcie KOGO reprezentujecie i jaki jest rzeczywisty los pracowników pomocy społecznej w tym kraju.
~Adamobójca

Napisano: 22 sty 2014, 22:07

Ok.
Nasze zdrowie!
Polej jeszcze Romuś;)
~Nowy radny

Napisano: 22 sty 2014, 23:25

no ie wiem nowi starzy tez są
~no

Napisano: 23 sty 2014, 8:32

Powiadają, że nie jednemu psu na imię Burek więc postaram się zidentyfikować jedną osobę powołaną do Rady Pomocy Społecznej - z OPS Gliwice - którą dobrze znam osobiście od dwudziestu lat - mianowicie Mariole Surma - czy to ta Mariola? z Gliwic - proszę o potwierdzenie.
Bo zapomniano napisać jakie instytucje reprezentują powołani do Rady, więc dobrze by było ustalić kompetencje i intencje - kogo mamy za przedstawicieli w tej Radzie i czy to aby na pewno jest Rada .............................Pomocy Społecznej
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska

Napisano: 23 sty 2014, 12:32

Zapewne informacja o tym z jakiej instytucji/organizacji są nowo powołani członkowie RPS pojawi się niebawem w zakładce "Rada Pomocy Społecznej" na stronie internetowej MPiPS. Obecnie są tam jeszcze informacje o składzie Rady VI kadencji (2010-2013). W trakcie pierwszego spotkania w dniu 22.01.2014 roku wybrano Prezydium Rady VII kadencji.

http://www.mpips.gov.pl/pomoc-spoleczna ... polecznej/
~pracownik socjalny

Napisano: 23 sty 2014, 14:25

Paweł Maczyński - przedstawiciel Polskiej Federacji Związkowej Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej oraz ZZP OPS Ursynów, jako jeden z 21 nominowanych, odebrał z rąk Ministra Pracy i Polityki Społecznej - Pana Władysława Kosiniaka-Kamysza, powołanie na członka Rady Pomocy Społecznej VII Kadencji.

Podczas pierwszego posiedzenia Rady dokonano wyboru Prezydium Rady - Przewodniczącym Rady został Pan Jacek Sutryk (Dyrektor MOPS Wrocław, Z-ca Przewodniczącego SSOPS \"Forum\"). Spotkanie i dyskusja przebiegła wokół ministerialnego projektu założeń zmian w ustawie o pomocy społecznej. Pan Minister - Władysław Kosiniak-Kamysz wyraził nadzieję na owocną pracę Rady przy tym i innych projektach zmian aktów prawnych, uznał iż zmiany mogą zostać wprowadzone w 2015 r. Z kolei przedstawiciele Ministerstwa w osobach: Pani Wiceminister Elżbiety Seredyn oraz Pani Dyrektor Departamentu Krystyny Wyrwickiej - uznali, iż zakres zmian uzależniony będzie od wyniku planowanych debat oraz możliwosci finansowych (budżetowych). Nad zmianami w ustawie o pomocy społecznej nowopowołana Rada ma dyskutować i sporządzić opinię już podczas najbliższego posiedzenia zaplanowanego na początek miesiąca lutego br.

http://www.opsursynow-zzp.waw.pl/
angoc

Napisano: 23 sty 2014, 14:35

Jacek Sutryk nie jest dyrektorem MOPS Wrocław już od jakiegoś czasu, z tego co mi wiadomo jest dyrektorem wydziału Urzędu Miejskiego we Wrocławiu
~p

Napisano: 23 sty 2014, 15:15

hmmm nie ma jak to solidne i merytoryczne ministerstwo...powołali i koniec! Kogo, dlaczego? Nie ważne. Powszechny błąd administracji - \"my wiemy lepiej i nie musimy się tłumaczyć\"
~ooo


  
Strona 1 z 3    [ Posty: 22 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x