Opania nie chciał zagrać Lecha - dobrze czy źle?

  
Strona 1 z 5    [ Posty: 43 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 28 lis 2012, 16:33

Ja uważam że bardzo dobrze. Nie można wszak jeszcze bardziej rozsiewać oszołomskich wizji i ośmieszać Polski w oczach świata.
~Adam


Napisano: 28 lis 2012, 18:06

Pan Olbrychski - powiedział Miś Opania, mój przyjaciel, jest jednym z najwybitniejszych aktorów polskich i europejskich - od kabaretu do Szekspira. (...) Jeśli wybitny aktor odmawia, to wie, co robi. Bo mu się ta sprawa źle kojarzy i brzydko pachnie – wyjaśniał w \"Kropce nad i\" Olbrychski. I dodał, że Marian Opania nie chce grać w \"czymś, co będzie demoralizowało polskie społeczeństwo, a ośmieszało Polskę na całym świecie\"
~janek

Napisano: 28 lis 2012, 18:15

I ma chłop rację.
Nadawał się na Lecha ale ma swój rozum ma i słusznie odmówił.
~Adam

Napisano: 28 lis 2012, 18:21

Uważam, że każdy aktor ma prawo decydować jakie role chce grać i to wszystko. Gdyby Opania zgodził się na tę rolę nie mając do tego przekonania to z całą pewnością mogłoby dojść do demoralizacji społeczeństwa i ośmeiszenia Polski na cały świat. Do niedawna lubiłem Opanię a teraz będzie mi obojętny lecz szanuję nadal jego warsztat aktorski. Jednak nadymanie Opanii przez Olbrychskiego do rozmiarów jednego z największych aktorów jest wytworem jego chorej ambicji. Mam wrażenie, że Olbrychski stracił całkowicie poczucie rzeczywistości. Z całą pewnością wypowiedź Olbrychskiego powinna znaleźć się także w zakresie działania nowego ciała, które ma zwalczać mowę nienawiści. Tak odbieram wypowiedź tego aktora.
~kuba

Napisano: 28 lis 2012, 18:24

Chyba nie widziałeś Mariana w teatrze. To świetny aktor.
Źle jak zwykle zachowują się pisiory z lizydupem Hofmanem na czele.
~Adam

Napisano: 28 lis 2012, 18:27

To bardzo dobry aktor ale daleko mu do jednego z najwybitniejszych. Takie jest moje zdanie.

Natomiast ty jesteś wybitnym krzewicielem mowy nienawiści na tym forum!
~kuba

Napisano: 28 lis 2012, 18:28

Zapewniam cię że prawa nie złamałem. Zajrzyj do kodeksów i zastanów się gdzie leży granica wolności słowa.
~Adam

Napisano: 01 gru 2012, 0:10

Chcę wam zwrócić uwagę na inny aspekt odmowy M. Opani, a właściwie na argumentację którą się posłużył.

A więc Opania powiedział mniej więcej coś takiego: nigdy w życiu nie zagram śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, bo ja identyfikuję się z inna opcją polityczną.

I jest to zdanie, które całkowicie obnaża fałsz, który teraz próbują nam wdrukować miłościwie rządzący, łącznie z obecnym prezydentem i mediami.

Tuż po śmierci L. Kaczyńskiego bardzo wielu publicznie kajało się, że celowo zafałszowywali obraz L. Kaczyńskiego. Nie trwało to długo ale do dzisiaj istnieją rejestracje tych spowiedzi. M.in. M. Olejnik.

Następnie, po wyborze Komorowskiego na prezydenta rozpoczęto nachalną kampanię, że Komorowski został wybrany w demokratycznych wyborach przez społeczeństwo /jakby Kaczyński został wybrany przez Marsjan/ i że musimy go szanować.

Ok, tylko co zrobił pan Opania? Jaki nam przekazał komunikat? Ano taki, że szanować to można tylko swojego prezydenta, czyli obecnego. A tamtego, takiego i owakiego on ma gdzieś.

Pan Opania, zapewne w sposób nie zamierzony przyznał się, że te wszystkie apele o jedność, zgodę, miłość to pic na wodę fotomontaż, gdyż on nawet po śmierci śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nadal nim pogardza i nie zamierza skalać się graniem jego postaci.

Pan Opania mimowolnie przyznał się, że tak naprawdę stoi po stronie nienawiści i ta nienawiść jest tak silna, że nawet śmierć osoby o innych poglądach nie jest w stanie tego zmienić.

Mamy więc oto taką sytuację, że ludzie którzy domagają się od nas szacunku, zgody, miłości w zamian oferują nam jedynie nienawiść.

Skoro pan Opania ma jedynie pogardę dla śp. Prezydenta, który przecież został wybrany w wolnych i demokratycznych wyborach przez Naród, to oświadczam, że pogardzam takimi ludźmi jak pan Opania i nie widzę powodu, by szanować obecnego prezydenta.
~kinga

Napisano: 01 gru 2012, 0:37

On ma nie tyle pogardę dla Lecha ile na PiS.
~Adam

Napisano: 01 gru 2012, 3:51

On jest bardziej aparatczykiem PO systemu niż aktorem
~ale


  
Strona 1 z 5    [ Posty: 43 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny