P.O. Kierownika - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 2 z 2    [ Posty: 20 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 25 sie 2015, 12:21

po też musi mieć takie kwalifikacje jak kierownik, tylko działa do czasu kiedy nowy kierownik zasiądzie w fotelu, po też może stać się kierownikiem, a co do tego, co pisze " co kraj..." to wystarczy wystąpić do sko o unieważnienie wszystkich decyzji podpisanych przez takiego " kierownika", bo są nieważne z mocy prawa, sko je wtedy unieważnia i afera na cały kraj
...


Napisano: 25 sie 2015, 12:26

nawet śluby musi udzielać kierownik usc, który ma wyższe, bo inaczej śluby nieważne buahahahahahahaha
...

Napisano: 25 sie 2015, 12:26

art. 122 ust. 1 jeden i drugi musi 3 letni staz pracy + specjalizacja z organizacji pomocy społecznej. Reszta reguluje ustawa o pracownikach samorządowych.
hiszpanka73

Napisano: 25 sie 2015, 12:32

dokładnie tak, staż 3 lata, wyższe, specjalizacja
...

Napisano: 25 sie 2015, 12:38

do "co kraj.... " klienci powinni wystąpić do sko o pounieważnianie decyzji, bo podjęte przez osobę bez kompetencji, i za mało dostali, bo taka osoba się na niczym nie zna buahahahahaha
...

Napisano: 31 sie 2015, 11:08

No to jak jest naprawdę, faktycznie takie decyzje są nieważne?
stella

Napisano: 01 wrz 2015, 8:46

ponoć nie ma takiego stanowiska jak p.o., jest kilka rozstrzygnięć w tym temacie, a tak w ogóle to wojewoda może uznać za nieprawidłowe zatrudnienie kogoś na p.o. i nakaże zatrudnić osobę z kwalifikacjami
nina12

Napisano: 01 wrz 2015, 12:42

Kierownik OPS nie musi mieć wykształcenia wyższego. Art. 122 ustawy o pomocy społecznej proszę czytać ze zrozumieniem, szczególnie dotyczy to osób z wyższym wykształceniem. Zauważyłam, że proporcjonalnie do wzrostu wykształcenia maleje empatia do siebie nawzajem. Pozdrawiam. Zatrudnianie po znajomości potępiam.
Ika 2

Napisano: 01 wrz 2015, 14:28

Ika 2 - czytaj ze zrozumieniem ustawę o pracownikach samorządowych art.6..... Nowo zatrudniony Kierownik musi posiadać wykształcenie wyższe. Osoby z wykszałceniem średnim zatrudnione na stanowisku Kierownika przed wejściem zmian w ustawie nadal mogą pracować
aa2

Napisano: 04 wrz 2015, 9:01

potwierdzam to co pisze aa 2. W ubiegłym roku zatrudniono kierownika bez wymaganych kwalifikacji. Mieliśmy kontrole i było gorąco, bardzo gorąco. Władza musiała się mocno tłumaczyć i zatrudnili nowego kierownika.
anna75


  
Strona 2 z 2    [ Posty: 20 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x