proszę o radę

Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW
ODPOWIEDZ
~Basia

proszę o radę

Post autor: ~Basia »

Zgłasza się rodzina z prośbą o udzielenie pomocy. Dochodowo przekraczają kryterium. Przesłanką jest trudna sytuacja a mianowicie - wnioskodawczyni twierdzi, że została okradziona i straciła pieniądze, które miały zabezpieczyć potrzeby rodziny w miesiącu grudniu (ok. 1000,00zł). Sprawę zgłosiła na Policję - dostarczyła stosowane zaświadczenie. Czy z tego tyt. przyznaję specjalny zasiłek celowy, czy zasiłek celowy z tytułu zdarzenia losowego?
~nadgorliwa

Re: proszę o radę

Post autor: ~nadgorliwa »

no raczej z tyt. zdarzenia losowego
~...

Re: proszę o radę

Post autor: ~... »

los szczęścia
~Buła

Re: proszę o radę

Post autor: ~Buła »

Pośpiech jest złym doradcą.
Nie sądzę, aby kradzież 1000 zł była zdarzeniem losowym, zwłaszca, jeżeli rodzina stale zyje na poziomie przewyższającym próg pomocy społecznej.
~magda

Re: proszę o radę

Post autor: ~magda »

jakie zdarzenie losowe mam w swojej gminie taka emerytkę,ze jej przed każdymi świętami kradną pieniądze sprawę a jakże zgłasza na policję przynosi zaświadczenia my w takiej sytuacji dajemy odmowę a jak jej udowodnic ,ze kradzież miała miejsce zawsze ja okradają po emeryturze przed świętami
~kasia

Re: proszę o radę

Post autor: ~kasia »

cwaniara.
~nadgorliwa

Re: proszę o radę

Post autor: ~nadgorliwa »

nie było u was przypadku faktycznej kradzieży? szczęściarze
~Wredna

Re: proszę o radę

Post autor: ~Wredna »

Kiedyś do mnie przyszła emerytka, matka alkoholika( ona 78 on ponad 50) Oczywiście okradziona : pieniądze, dowód osobisty. Otrzymała pomoc tylko zapomniała ,że dowód jej ukradli i przy następnym ubieganiu się o pomoc dała..........skradziony dowód:):):):)
Jednak nie można wszystkich podejrzewać o krętactwo
ODPOWIEDZ