przejscie na inne stanowisko

Wybrane tematy:
Przejście z asystenta rodziny na prac.soc. limit do 2000 z zfśś ubezpieczenie członka komisji przeciwalkoholowej Wypowiedzenie umowy o pracę zgłoszenie osoby przez płatnika Zatrudnienie obywatela Ukrainy
ODPOWIEDZ
lipka

przejscie na inne stanowisko

Post autor: lipka »

Witam, chciałam zapytać czy pracownika socjalnego można przenieść na stałe na stanowisko urzędnicze w tej samej jednostce bez przeprowadzania konkursu?
Justyna1

Re: przejscie na inne stanowisko

Post autor: Justyna1 »

Tak można, nie musi być konkursu ja tak robiłam u nas. Pracownik socjalny został kierownikiem
Miłka

Re: przejscie na inne stanowisko

Post autor: Miłka »

jak nie musi?!
przecież to zmiana stanowiska z pomocniczego na urzędnicze.
poza tym na stanowisko kierownika jednostki musi być konkurs.
zzzz

Re: przejscie na inne stanowisko

Post autor: zzzz »

j/w
Na stanowisko kierownicze- musi być konkurs
monikaa

Re: przejscie na inne stanowisko

Post autor: monikaa »

każdy robi jak chce... u nas nie było konkursu na kierownika. nowa osoba nawet nie ma odpowiedniego wykształcenia i czy kogoś to obchodzi? cyrk!
Miłka

Re: przejscie na inne stanowisko

Post autor: Miłka »

zgłosić do PIP, nawet szybko przychodzą
kili

Re: przejscie na inne stanowisko

Post autor: kili »

Nowy kierownik u was może ma po. i wtedy nie trzeba wykształcenia i konkursu.
Vienna

Re: przejscie na inne stanowisko

Post autor: Vienna »

U nas po takim awansie wewnętrznym który jest przecież dopuszczalne przez ustawę o pracownikach samorządowych pojawiła się kontrola. Kazali przeprowadzić konkurs , poddali w wątpliwość umiejętności awansowanej osoby. Skończyło się i tak po jej myśli ale stres był, dlatego dla formalności zrobilabym konkurs A U tak dyrektor ma głos ostateczny.
ODPOWIEDZ