Wieczna pomoc administracyjna?? - Kadry

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Przejście z asystenta rodziny na prac.soc. limit do 2000 z zfśś ubezpieczenie członka komisji przeciwalkoholowej Wypowiedzenie umowy o pracę zgłoszenie osoby przez płatnika Zatrudnienie obywatela Ukrainy

Napisano: 28 lut 2019, 15:51

Czy osoba, która posiada wykształcenie średnie, ale nie pełne (nie ma matury) może być zatrudniona jako pomoc administracyjna? Umowa jest zawarta na czas nieokreślony.
Wiem, że na takie stanowisko nie musi być konkursu.
Zastanawiam się jaki jest sens robienia durnych studiów i wydawania grubych pieniędzy na nie, skoro taka osoba siedzi sobie i zarabia więcej od pracowników po studiach (dodam: kilku. Podyplomówki itp itd. szkolenia, kursy)
Gopsgops2017
Stażysta
Posty: 58
Od: 14 kwie 2017, 9:14
Zajmuję się: ŚW. ŚR.


Napisano: 28 lut 2019, 20:36

W ośrodku, w którym ja pracowałam studia miała ukończone tylko pani dyrektor, cała reszta liceum + jakieś tam pokątne specjalizacje. Chodziło o to, żeby pani dyrektor nie miała konkurencji. Nawet zastępca dyrektora należała do osób takich trochę z przytłumieniem umysłowym, chociaż pani dyrektor wciąż podnosiła jej poczucie wartości różnymi nagrodami,po to żeby nie zrezygnowałą z pracy, bo po co mają przysłąć kogoś z kompetencjami z góry.
ania57
Praktykant
Posty: 12
Od: 12 wrz 2018, 16:48
Zajmuję się: PS


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x