Decyzja dot. odpłatności

Wybrane tematy:
odpłatność za DPS - żyjące dzieci i wnuki Odpłatność za DPS sposób nalicznia świadczenie ratownicze- mieszkaniec DPS Ustalenie odpłatności DPS - stare zasady Decyzja OPS mam płacić a z czego mam żyć Wywiady alimentacyjne u dzieci
ODPOWIEDZ
~tomas

Decyzja dot. odpłatności

Post autor: ~tomas »

Czy w sentencji decyzji można pisać dane osób zobowiązanych do płacenia za pobyt mieszkańca w dps i kwoty jakie mają płacić. Bo kontrola zarzuciła iż należy pisać tylko odpłatność osoby skierowanej. Teraz piszemy w uzasadnieniu ile płaci rodzina i ile płaci gmina.
~iza

sac sprawozdanie MPIPS 05 za 2012

Post autor: ~iza »

czy wysylał juz ktos sprawodanie? bo podczas przekazywania wyskakuje mi błąd o tresci: Nie udało się umieścić wyników sprawdzania poprawności reguł w bazie danych.?????
~d

Re: Decyzja dot. odpłatności

Post autor: ~d »

decyzja jest dla strony, a więc strona powinna wiedzieć ile ona ma płacić a całą resztę nie musi wiedzieć.
~amelka

Re: Decyzja dot. odpłatności

Post autor: ~amelka »

nawiazując do Twojego problemu z wysłaniem sprawozdania to sądze, że masz nieaktualne słowniki .Teraz słowniki centralne 60
ODPOWIEDZ