Dodatek 250zł dla pracownika socjalnego zatrudnionego w projekcie POKL

Strona 3 z 3    [ Posty: 25 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 14 mar 2013, 17:10

Od 3lat w POKL, dodatek mam normalnie bez żadnego \"ale\" cała reszta przysługuje mi tak samo jak każdemu innemu pracownikowi socjalnemu zatrudnionemu w ops.
~socjalna_pokl

Napisano: 17 maja 2013, 23:30

u nas przy układaniu budżetu projektu planowane są dodatki dla pracowników, i 13, ale nie zawsze się zmieścimy w przyznanych srodkach projektowych, więc planujemy ze środków własnych, żeby wszyscy pracownicy byli traktowani w miarę równo
~`

Napisano: 08 lis 2013, 0:05

czy należy mi się dodatek.Byłam zatrudniona na stanowisku prac.socjal. i świadczyłam specjalistyczne usługi opiekuńcze a oprócz tego zajmowałam się wszystkimi podopiecznymi ŚDS oraz osobami doznającymi przemocy,a także pacjentami Zakładu Opiekuńczo leczniczego.Będę wdzięczna za szybką odpowiedz.
~zosia

Napisano: 27 gru 2013, 20:05

a jeśli pracowałam od 2.01.2013 roku miałam swoj teren oczywiście zatrudniona byłam z projektu mogę ubieć się o wypłatę dodatku 250 za cały rok pracy nadmieniam że umowa kończy mi się w grudniu 2013
~kaja

Napisano: 13 cze 2014, 13:26

a ja jestem pracownikiem socjalnym w GOPS. Mam świadczenia rodzinne i FA. Dostałem dodatek i dodatkowy urlop. Robię 5 wywiadów z dłużnikami przy biurku i 2 wywiady w srodowisku do SZO.
gośka2

Strona 3 z 3    [ Posty: 25 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny