etat - Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze, Ośrodki Adopcyjno-Opiekuńcze

  
Strona 3 z 3    [ Posty: 27 ]

Napisano: 24 mar 2013, 11:51

u nas jezdzi tylko pracownik socjalny na wywiady
wychowawcy maja swoje obowiazki
pedagog i psycholog swoje
~gremlin


Napisano: 24 mar 2013, 14:14

Gremlin - co macie fajnie - u nas specjaliści co tylko mogą - tzn swoje obowiązki spychają na wychowawców
~ewa

Napisano: 24 mar 2013, 14:23

gremlin u nas przyjęto ze jak wychowawca ma pracować z rodzina to i na wywiad tez powinien jechać to chyba logiczne, pr.socjalny to wiadomo, a pedagog placówki jako specjalista uznaliśmy ze tez jest niezbędny podczas wywiadu.
~Fasola

Napisano: 24 mar 2013, 14:34

Fasola - u nas też wychowawca ma pracować z rodziną - to po co w placówce jest pracownik socjalny - który pyta o rodzinę wychowawcę , bo sam niezbyt chce jechać w teren - nie zna numeru kontaktowego do rodziny itp.
~ewa

Napisano: 24 mar 2013, 16:58

wychowawca pracuje z rodzina dzwoniąc,przekazując informacje o dziecku,rozmawiając podczas odwiedzin w placówce a na wywiad jezdzi sam
co do specjalistów: jakie ich obowiązki moge przejąc?napisać opinie lub diagnozę o dziecku to ich zadanie,przeprowadzić zajęcia psychologiczne,prowadzić zaj.indywidualne z wychowankami tez do nich należy.
to chyba najwięcej zależy od dyr wymaga od kazdego co powinien robić.inaczej to moim zdaniem jest dublowanie etatów
~gremlin

Napisano: 24 mar 2013, 17:01

na wywiad jezdzipracownik socjalny zapomnialam dopisać:)
~gremlin

Napisano: 25 mar 2013, 7:59

opinie pisze u nas wychowawca,do szkoły jeździ wychowawca, rentę socjalną , orzeczenie o niepełnosprawności tez załatwia wychowawca ( wypełnienie dokumentów , pójście do lekarza, uzyskanie zaświadczeń do w/w spraw , wyjazd na posiedzenie komisji w/w sprawach )
~ewa



  
Strona 3 z 3    [ Posty: 27 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x