Ile zarabia kierownik w Waszym ŚDSie?

Strona 2 z 6    [ Posty: 58 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 26 sie 2011, 15:06

Moim zdaniem kierownik powinien zarabiać dużo więcej od reszty załogi - problem jednak w tym , że załoga zdecydowanie zbyt mało zarabia . Nie chodzi przecież o to , aby zrównać inteligencję z chłopami , a chłopów z ziemią . Nadchodzi taki czas , że trzeba się zacząć upominać o zarobki pracowników pomocy społecznej , bo to już przestaje być śmieszne , staje się tragiczne . Kierownicy i dyrektorzy nie upomną się o zwykłych pracowników , bo niestety nie mogą , ponieważ ich los zależy od wójtów , burmistrzów itp.Mają w tej sytuacji dużo do stracenia. Zwykli pracownicy muszą zacząć tupać w zorganizowany sposób ./ może ktoś ma pomysł jak to zrobić ? /.
~Kuba

Napisano: 26 sie 2011, 22:40

zrównać inteligencję z chłopami.......,? dziś tzw. chłop- okazuje się być przedsiębiorcą,, inteligent ciuła za gorsze z różnych powodów. Już dawno nie stosuje się podziału na klasy. Nie chce mi się komentować Twoich głupot Kuba. Zalatuje mi tu socjalistycznym skażeniem umysłu. Hania.
~mania

Napisano: 27 sie 2011, 19:59

kierownik powinien zarabiać dużo więcej od reszty załogi
chyba sobie żartujesz, mój nic nie robi tylko się podpisuje, pracownicy za niego robią,
~Elwira

Napisano: 29 sie 2011, 23:10

4800 brutto
~EWa

Napisano: 30 sie 2011, 1:32

do Mani : są takie sds-y

poza tym: i kierownicy są rózni-zreszą tak samo jak pracownicy

dyskusja w tym temacie jednak nic pozytywnego nie wniesie

a najlepiej: każdemu wedle zasług.......
~oli

Napisano: 30 sie 2011, 1:39

jako szef jednostki zawsze upominam się o pensje dla pracowników niezależnie od władzy, ponadto z uwagi na projekty unijne są oszczędności i można dac dodatki pracownikom tylko trzeba trochę o to zabiegać pozdrawiam socjalnie wszystkich
~beta

Napisano: 30 sie 2011, 15:27

trzeba zorganizować wyjazd z naszymi podopiecznymi do Warszawy i pikietować pod sejmem .... może coś tych z góry ruszy
~g

Napisano: 05 wrz 2011, 23:07

Do Mani ; myślę , że jak się czegoś nie zrozumiało , to nie należy tego komentować.Pozdrawiam /nie zamierzam dyskutować=poddaję się /.
~Kuba

Napisano: 09 wrz 2011, 11:59

staz pracy 16 lat jako terapeuta zaj. ponad 10 jako kierownik zarabiam 1560 netto!!!!pracownik 1360 netto w Krakowie!w pale sie nie miesci????a jednak i...mam juz tego dosyć!!!
~aga

Napisano: 09 wrz 2011, 12:07

to jeszcze raz ja doczytałam się co piszecie i mam jeszcze jedna uwagę u nas kierownik nie jest na oddzielnym stanowisku kazdy kierownik(są3 filie więc 3 kierowników) zatrudniony jest jako terapeuta zaj. za 1360 netto plus 300zł brutto dodatku!!!!ludzie jakie 4200? gdzie tak płaca?słyszałam od kierownika z Opola że ma 6700 brutto!!!to są jakieś jaja chyba trzeba zmienić miejsce zamieszkania i tam szukac pracy!!!
~aga

Strona 2 z 6    [ Posty: 58 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny