Komisja Millera

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 26 sty 2015, 22:42

Putin powiedział dzisiaj, że na Ukrainie walczy cudzoziemska legia natowska. Teraz połączone komisje Millera i Laska w trybie pilnym powinny zacząć udowadniać Polakom, że Putin mówi prawdę, tak samo, jak w sprawie katastrofy smoleńskiej. Panowie, liczymy na was. Przecież nie może być tak, że w sprawie Smoleńska Putin mówi prawdę a w sprawie Ukrainy kłamie. Przecież według was Putin jest człowiekiem godnym zaufania.
piotr_1


Napisano: 27 sty 2015, 8:53

to jest masakra (dosłownie iw przenośni). zwróćcie uwagę co się dzieje wokół katastrofy z 10.04.10. gina nagle ludzie , którzy mieli byc świadkami, albo chcieli coś wnieść do śledztwa-Mieczysław Cieślar, Krzysztof Knyż, Marek Dulinicz, Eugeniusz Wróbel, Jerzy Urbanowicz, czy Generał Petelicki, który jawnie krytykował PO i zadawał pytanie, dlaczego jako członek Nato nie zwrócimy sie do nich o pomoc w wyjaśnieniu katastrofy? a jeszcze przecież pilot jaka-40, który zeznawał na temat lądowania inaczej niż powinien, szyfrant Zielonka...., Lepper i 4 osoby z jego najbliższego otoczenia...
polecam obejrzeć i posłuchać, https://www.youtube.com/watch?v=80NBuI4oTM4
madax

Napisano: 27 sty 2015, 13:24

Im dalej na zachód tym mniejsze zainteresowanie Ukrainą. U nas ono wynika nie z troski o Ukrainę a ze strachu przed Rosją.
Ares


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny