Metamorfoza OPS Śródmieście m.st. Warszawy - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 11 z 47    [ Posty: 462 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 04 maja 2014, 22:15

jesteście totalnymi nieudacznikami życiowymi !!!! Jak można przez 1,5 roku nie znaleźć pracy tylko siedzieć i użalać się nad sobą. Zapewne siedzieliście na lewych zwolnieniach lekarskich....i kto za to płacił ?? my podatnicy!!!! Skoro jakikolwiek pracodawca Was zwalnia to chyba nie w nagrodę do cholery, tylko zapewne nie wywiązywaliście się ze swoich obowiązków.
prawnik


Napisano: 04 maja 2014, 22:28

hej prawnik a kto zapłacił za odprawy,koszty sadowe ,wynajętych pełnomocników,ekspertyzy itd bezprawnie zwolnionych? my podatnicy
wykluczony

Napisano: 04 maja 2014, 23:39

Prawnik? Osoba, która ma czelność nazywać się prawnikiem i wypowiadać w sprawie bezprawnych zwolnień w OPS i ŚOO w związku z tzw. likwidacją jest ... (tu miejsce na niewybredne epitety takiego indywiduum). Kanalia, szuja z ciebie nie prawnik! Zgodnie ze stanowiskiem ekspertów ds. prawa pracy, poprzedzającym grupowe zwolnienia w OPS i ŚOO (stanowisko Państwowej Inspekcji Pracy i ekspertyza Profesora Uniwersytetu Warszawskiego specjalizującego się w prawie pracy) oraz zgodnie z wyrokiem Sądu w tej sprawie - zwolnień dokonano ewidentnie łamiąc prawo!
prawo

Napisano: 05 maja 2014, 18:52

Prawniku, pewnie nie wiesz, ale wszyscy bezprawnie zwolnieni gdzieś pracują i nikt się nad sobą nie użala (teraz tylko co poniektórzy nad Tobą...). Pracodawca zwolnił członków związków zawodowych i to było jedyne kryterium. W naszym Ośrodku nie było ludzi nie wywiązujących się ze swoich obowiązków, bo pracowali tam pasjonaci... teraz zostały tylko zastraszone mięczaki
myśląc

Napisano: 05 maja 2014, 23:37

Zostałam zwolniona, prawo orzekło że niesłusznie , nie pracuję, bo ubiegam się o powrót do pracy. Wygrałam i ten kto przegrał zapłaci za to, na pewno.
PS. Prawniku nie boje się ciebie poprzedniczka przegrała i ją zwolnili. Ciebie tez zwolnią wiesz? Nie strasz nie strasz bo.....zarobisz z podatków oczywiście.
tere fere

Napisano: 05 maja 2014, 23:39

Zapomniałam dodać po prawniczemu,,, do cholery
Taki z ciebie prawnik jak ze mnie ............
do prawnika

Napisano: 06 maja 2014, 6:54

Co powiedziałby minister spraw zagranicznych II RP, naszemu z forum "prawnikowi"?
Prawdopodobnie to samo, co niegdyś powiedział Hitlerowi.

Co powiedział Józef Beck Hitlerowi?

- Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna.
Tą rzeczą jest honor! - mówił minister spraw zagranicznych II Rzeczypospolitej, Józef Beck.
imponderabilia

Napisano: 06 maja 2014, 7:21

Dziwna sytuacja?! Okazuje się, że zwolnień grupowych w OPS i ŚOO dokonano łamiąc prawo. Czy zostaną ukarani twórcy nowej jakości pomagania?
prawo

Napisano: 06 maja 2014, 10:46

Tylko dlaczego, przez tak długi okres czasu, nikt się tą sprawą bezprawnych zwolnień nie zainteresował, żadna, gazeta, program telewizyjny, radni m.st. dosłownie nikt. I co z tego, że ludzie wygrywają sprawy w sądach o przywrócenie do pracy, skoro, nikt nie wrócił?
Zelatorka

Napisano: 06 maja 2014, 11:38

Życie Warszawy, Gazeta Wyborcza, Krytyka Polityczna, Tygodnik "Solidarność", w tych czasopismach pisano o tej sprawie w roku 2012, i nic to nie dało... może NIK się zainteresuje?
głos


  
Strona 11 z 47    [ Posty: 462 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x