Znowu wraca temat walki z mową nienawiści. Ciekawe czy nasi posłowie potraktują go poważnie. Trudno będzie stworzyć zadowalające wszystkich prawo. Nawet ostatni wybryk na wykładzie pani Środy nie dla wszystkich był zły.
~~oko to, ze masz problem z percepcją i wyciągasz niewlaściwe wnioski ( wygodne tylko dla ciebie) to twój problem, jak też fakt, ze każdy sądzi po sobie ( a to w kwestii mowy nienawiści - i tu fakty też mówią za siebie, bo to nie ja ciebie nękam tylko ty mnie)
a co do reszty to nazywam rzeczy po imieniu w przeciwieństwie do twoich uogolnień i piętnowania ludzi ( więc czyjas to mowa nienawiści \" kto mieczem wojuje od miecza ginie, a ty jesteś przykładem typowego rzepa, który aby zaistnieć musi się przyczepić do czyjegoś ogona, aby slizgać się po jego plecach )
2013-02-22 18:52
Re: kto się boi internetu cz. II
wysłane przez ~oko dnia 2013-02-22 18:52:57
zgłoś do moderacji
~oko
do powyżej - nie reaguj, nie ma sensu, dzibar jest we własnym polekowym świecie
+ dodaj odpowiedź
2013-02-23 09:27
Re: kto się boi internetu cz. II
wysłane przez dzibar dnia 2013-02-23 09:27:52
zgłoś do moderacji
dzibar
nowy
postów:
Ja leków nie biorę bo leków brać nie muszę i wmawianie mi choroby psychicznej jest z twojej strony proba usprawiedliwienia swojej ignoraccji ( czytaj niewiedzy , bezradności i bezsilnosci)
- nie boję się rzeczy nazywac po imieniu - bo prawda zawsze na wierzch wyplywa predzej czy później.
Najlepszy dowód poniżej: kraj Szwecja, ktory teraz ma bardzo wysokie standardy, ale jakim kosztem? kosztem czyjego dorobku?
Nieraz trzeba poświęcić życie aby prawda wyszła na ja, dlatego dziękuję Bogu, ze się nie przejmuję juz takimi ignorantami jak ty i twoje opinie o mnie - życie mnie nauczyło aby robić swoje i co w mojej mocy dobrze czynić, a reszta w rękach Boga ( i jak widzisz radzę sobie dobrze, a bedzie jeszcze lepiej:))
a złodziej zawsze będzie złodziejem i ja nazywam rzeczy po imieniu - bez względu na to czy dotyczy to rzeczy materialnej ( tak jak w przypadku Szwecji i ponizszego lincka), myśli czy też zdrowia (wampiry emocjonalne takie jak ty ~~oko
nie przejmuję się tym bo wiem, ze mam niewielki na to wplyw i takie stresory juz na mnie nie maja nareszcie wplywu ( na zasadzie : co cie nie zabije to cie wzmocni) - człowiek honoru nigdy nie dopusci do tego aby go nazwano zlodziejem i szkode naprawia, a we mnie jest ta siła, ze potrafię nazwać rzeczy PO imieniu bez wzgledu na to czy to się komuś podoba czy nie i to już nie mój problem co złodziej z tym zrobi - BO TO PROBLEM ZŁODZIEJA
W przypadku Szwecji uważam, ze sprawe należy konsekwentnie naglasniać i walczyć o odzyskanie dobr dziedzictwa polskiego zrabowanego Polsce w czasie potopu szwedzkiego
masz swoje posty to się tam wyżywaj, odczep się od ludzi, a twój wpis jest dowodem na mowę nienawiści, całe szczęście że przestałaś już ubliżać pracownikom socjalnym, potrzebujesz wroga to sobie go znajdź gdzie indziej, a leki może warto brać?
pisałaś że masz PTSD, warto leczyć
Zespół stresu pourazowego
Zespół stresu pourazowego, zaburzenie stresowe pourazowe, PTSD (ang. posttraumatic stress disorder) - rodzaj zaburzenia lękowego będący efektem przeżycia traumatycznego wydarzenia[1].
Zaburzenie lękowe spowodowane przez stres o dużej sile, powodujący kryzys psychiczny, przekraczający ludzkie przeżywanie (wojna, zgwałcenie, przebywanie w obozie koncentracyjnym). Jest to opóźniona lub przedłużona reakcja. Początek zaburzenia występuje po okresie latencji, który może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy. Przebieg ma charakter zmienny, ale w większości przypadków można oczekiwać ustąpienia objawów. Czynnikami predysponującymi mogą być zaburzenia osobowości (osobowość anankastyczna, osobowość asteniczna) lub wcześniejsze dekompensacje nerwicowe (nie są one konieczne dla jego wystąpienia).
U niektórych osób zaburzenie może utrzymywać się przez wiele lat i przejść w trwałą zmianę osobowości (ICD-10 F62.0 Trwała zmiana osobowości po katastrofach (po przeżyciu sytuacji ekstremalnej)).
Z historii wojen znane są różne określenia na zaburzenia przypominające zespół stresu pourazowego, takie jak: nerwica okopowa, drażliwe serce, szok wywołany wybuchem[2][3].
Spis treści