Tak źle jeszcze nie było ;)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 18 sty 2017, 15:43

No widzicie państwo, jak jest źle. Polskie rodziny dostają 500+, zarobki wzrosły, jak jeszcze nigdy więc chyba rozumiecie skąd tyle żółci wylewa się wnętrzności zwolenników poprzedniej władzy i poprzedniego sposobu rządzenia Polską. Polacy powinni być biedni to oni wtedy będą szczęśliwi:

"Jak co roku grudzień jest miesiącem, w którym statystyki wynagrodzeń idą bardzo mocno w górę. W firmach zatrudniających co najmniej 10 osób średnia pensja wyniosła 4635,77 zł brutto - podał właśnie Główny Urząd Statystyczny. To o ponad 300 zł więcej niż w listopadzie.
Najnowszy raport GUS wskazuje na wzrost przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw o 7,1 proc. w porównaniu z poprzednim miesiącem i o 2,7 proc. względem grudnia 2015 roku.
Mimo wysokiego wyniku, lepszych danych oczekiwali eksperci. Czternastu ekonomistów ankietowanych przez agencję ISBnews wskazywało na zwiększenie płac w skali roku na poziomie między 2,9 a 4,3 proc., przy średniej na poziomie 3,69 proc. :lol:
Gość


Napisano: 18 sty 2017, 15:48

podaj jeszcze wskaźnik inflacji i zadłużenia państwa
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18468
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:

Napisano: 18 sty 2017, 15:57

Gość pisze:No widzicie państwo, jak jest źle. Polskie rodziny dostają 500+, zarobki wzrosły, jak jeszcze nigdy więc chyba rozumiecie skąd tyle żółci wylewa się wnętrzności zwolenników poprzedniej władzy i poprzedniego sposobu rządzenia Polską. Polacy powinni być biedni to oni wtedy będą szczęśliwi:

:
Populizm nic więcej... ukradli, zdradzili, zamachnęli się... i kolejne slogany z tej samej puli które raczyłeś/łaś zacytować w swojej wypowiedzi: jak to się poprawia... jak ta ruina się natychmiast po objęciu władzy przez " lepszych" dźwignęła z kolan... ...cuda mili państwo...
Jurek Owsiak .. wrzód na siedzeniu " lepszych"... gołym okiem widać ile dobrego potrafi zrobić.. sprawa oczywista i bezdyskusyjna.... i wypowiedź trzech mocno starszych babć na jednym z wielu oddziałów geriatrycznych ufundowanych właśnie dzięki temu człowiekowi: jedna z uśmiechem na twarzy : jaki to wspaniały człowiek, niech on żyje jak najdłużej, tyle potrafił dla nas zrobić... Dwie kolejne( twarze rozmazane) " jakby tyle nie kradł to by więcej pieniędzy było...
populizm... ukradli, zdradzili, zamachnęli się...itd..itd
Mistrzyni

Napisano: 18 sty 2017, 16:09

A u was biją murzynów ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gość


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny