WOTUM NIEUFNOŚCI dla rządu PO - HYdE PaRK

  
Strona 15 z 32    [ Posty: 320 ]

Napisano: 15 lut 2013, 20:17

dygresje nie zmienią faktu, że wotum nieufności dla rządu PO ma swoje bardzo ważne uzasadnienie
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska


Napisano: 15 lut 2013, 20:18

Wolisz miękki czy tańszy ale szorstki?
~Adam

Napisano: 15 lut 2013, 20:22

PO 5 latach zaczynają widzieć swoje zaniechania, tyle tylko, że teraz sami wpadli w pułapke
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/po-skarz ... omosc.html
jak biblijni faryzeusze
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska

Napisano: 15 lut 2013, 20:34

Dzibar był tylko szorstki. Sorry.
~Adam

Napisano: 15 lut 2013, 20:41

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/dziennik ... omosc.html

kto o tym wiedział? Gdzie informacja dla pacjentów?
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska

Napisano: 15 lut 2013, 20:49

Nie zapomnij spuścić wody.
~Adam

Napisano: 15 lut 2013, 21:13

a po co? trza oszczędzać
~oko

Napisano: 15 lut 2013, 22:09

Hehehe;)
~Adam

Napisano: 16 lut 2013, 0:06

2013-02-15 13:05
Re: WOTUM NIEUFNOŚCI dla rządu PO
wysłane przez ~ja 2 - do powyżej dnia 2013-02-15 13:05:55

~ja 2 - do powyżej



ODPOWIEDZI JAK ZWYKLE U DZIBAR NO COMMENT BRAK

2013-02-14 14:18
Re: WOTUM NIEUFNOŚCI dla rządu PO
wysłane przez ~ja 2 - do powyżej dnia 2013-02-14 14:18:49


~ja 2 - do powyżej



To sa dzibar argumenty

\"Lato 2007. Jest wyjątkowo zimno i mokro. Pielęgniarki ustawiają pod gabinetem premiera Jarosława Kaczyńskiego namiotowe białe miasteczko. Są zdesperowane. Pokazują paski wypłaty. 1200zł.
Jak za to przeżyć cały miesiąc, jak nakarmić głodne dzieci.
Kaczyński nie ustępuje. Etatowi zapluwacze na forach jak bronbar czy transept dwoją się i troją i wspierają swojego Zbawa .\" Pigułom\" w głowach się poprzewracało- to najczęstszy komentarz. Kilka pielęgniarek wdarło się do gabinetu Kaczyńskiego. Więc naprędce w konspiracji instaluje się zagłuszarki telefonów. Jak nie skontaktują się z dziećmi to zmiękną. Inne głodują w namiotach. Podjeżdżają karetki i sanitariusze wynoszą te co zasłabły. Kaczyński dalej nie ustępuje. Wysyła szturmowy oddział policji. W pełnym rynsztunku. Długie pały, na głowach przyłbice. Przecież IV RP
nie ma pieniędzy na służbę zdrowia. Kasa jest potrzebna na alkohol w kancelarii brata, na nowe teczki w IPN, na budowę świątyni opatrzności, na odwierty wielebnego i do napełniania walizek agentów CBA .
Nadchodzi jesień.
Masowe ewakuacje zadłużonych szpitali. Chorzy w stanie krytycznym są przenoszeni do tych, co na razie jeszcze jakoś funkcjonują. Kaczyński w strachu. Może stracić budżetową kasę na finansowanie swojej koterii. To 60 mln zł. Ładna sumka i szkoda by to przepadło. Więc kapituluje. Nowe wybory. Naród wykopuje IV RP na śmietnik. Wszystko wraca do normy.\"

i to
~ja 2 - dla przypomnienie



ze strony pis- najkrótsza recenzja rządu pisuludków z ich strony

\" Rząd (2005-2007)

Po zwycięstwie Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych 27.09.2005 r. prezes partii Jarosław Kaczyński wyznaczył na premiera Kazimierza Marcinkiewicza, który 19.10.2005 r. został desygnowany na tę funkcję przez ówczesnego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, a 31.10.2005 r. zaprzysiężony na Prezesa Rady Ministrów wraz z nowopowołanym rządem. 10.11.2005 r. gabinet Kazimierza Marcinkiewicza otrzymał od Sejmu wotum zaufania. Treść expose Kazimierza Marcinkiewicza

Na początku był to rząd mniejszościowy. Jednak po podpisaniu 27.04.2006 r. przez Prawo i Sprawiedliwość, Samoobronę oraz Narodowe Koło Parlamentarne, a następnie 5.05.2006 r. przez Ligę Polskich Rodzin umowy koalicyjnej utworzona została większościowa koalicja rządowa. Treść umowy koalicyjnej

10.07.2006 r. Kazimierz Marcinkiewicz podał się do dymisji. Tego samego dnia Prezydent RP Lech Kaczyński desygnował na premiera Jarosława Kaczyńskiego, który wraz ze swoim gabinetem został zaprzysiężony 14.07.2006 r. Nowy premier otrzymał wotum zaufania od Sejmu 19.07.2006 r. Treść expose Jarosława Kaczyńskiego

21.09.2006 r. Jarosław Kaczyński po spotkaniu z komitetem politycznym zwrócił się do prezydenta o odwołanie Andrzeja Leppera ze stanowiska wicepremiera i Ministra Rolnictwa. Następnego dnia Lech Kaczyński odwołał Leppera z rządu.

16.10.2006 r. prezes Prawa i Sprawiedliwości oraz liderzy Ligi Polskich Rodzin i Samoobrony podpisali nowa umowę koalicyjną Treść umowy koalicyjnej

11.08.2007 r. Rada Polityczna Prawa i Sprawiedliwości wyraziła zgodę na podjęcie działań zmierzających do przedterminowych wyborów. 13.08.2007 r. Prezydent Lech Kaczyński na wniosek Prezesa Rady Ministrów odwołał z rządu ministów rekomendowanych przed Ligę Polskich Rodzin oraz Samoobronę.

5.11.2007 r. po wyborach parlamentarnych Jarosław Kaczyński podał rząd do dymisji. Została ona przyjęta. Gabinet Jarosława Kaczyńskiego pełnił swoje obowiązki do 16.11.2007 r. - do momentu zaprzysiężenia nowego rządu.\"

OSZAŁAMIAJĄCE TO BYŁY DZIAŁANIA RZĄDU - TAKI PISUSTANDARD PISUTUBY

no niech dzibar udowodni że takie pisuludki z takimi pisuosiągnięciami mogą rządzić 38 milionowym NARODEM .

TO TERAZ MASZ OKAZJĘ UDOWODNIĆ - ZRÓB TO!!!!

i jeszcze to

~Adam



PiS po dwóch latach skapitulował. A PO już rządzi drugą kadencję i nadal przoduje w większości sondażach.

Musisz zaczekać na wybory. Ludzie boją się PiS-u. Nie chcą państwa policyjno-kościelnego.

i przegrane w sądzie o kłamstwo - wyrok dla jaruszka prawomocny

dalej mi się nie chce bo i tak wklejke zrobisz a nie argumenty dzidar no comment


2013-02-15 13:49
Re: WOTUM NIEUFNOŚCI dla rządu PO
wysłane przez ~z sieci dnia 2013-02-15 13:49:45

~z sieci



a dla mnie jest oczywistą oczywistością, że dwa lata rządów drobiu w tym państwie to o dwa lata za długo
+ dodaj odpowiedź




~z sieci za ja 2

Napisano: 16 lut 2013, 11:29

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... omosc.html
\"Donald Tusk szykuje zmiany personalne w swoim rządzie
dzisiaj, 06:53 Onet

Grzegorz Krawczyk Onet

Po tym jak premier Donald Tusk zapowiedział zmiany w swoim rządzie, w mediach ruszyła fala spekulacji. Pewne jest, że ze swoim urzędem pożegna się Tomasz Arabski, ale pojawiają się już głosy, że nie będzie to jedyna roszada.\"

W tym problem, ze ryba psuje się od głowy i potwierdza to tylko fant, ze wotum nieufności było potrzebne i jest niezbędne, aby nastąpiła zmiana całego rządu bowiem obecny jest niewydolny i nieproduktywny, a do tego szkodliwy i niebezpieczny dla demokracji i dalszego rozwoju Polski - taka jest moja opinia
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska



  
Strona 15 z 32    [ Posty: 320 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x