zamykanie domu dziecka

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 03 lut 2009, 22:12

witam
chciałabym sie was poradzić drodzy koledzy i koleżanki po fachu. Jestem pracownikiem socjalnym w POW w woj. łodzkim. Od kilku miesięcy słyszy sie, że Pani starosta snuje plany co do zamkniecia naszej placówki. nikt z nami nie rozmawia wszystko robią za naszymi plecami. Mam 33 wychowanków, całkiem niezłe warunki bytowo-socjalne dla dzieciaków, super kadrę. mówi się, że ktoś chce przejąć nasz budynek a nas chca zlikwidować. Dzieciaki planują porozsyłać nie wiadomo gdzie bo wszedzie jest przepełnienie.
POMOCY!!!!!!!!!!!
Chcemy walczyć o dzieciaki. Może ktoś wskaże nam drogę walki. DZIEKI.
~aska


Napisano: 03 lut 2009, 23:19

media ,to dobra bron
~ wojtek

Napisano: 03 lut 2009, 23:25

Media mogą pomóc, ale spróbujcie wpierw zaprosić Starostę i innych pryncypałów na spotkanie w placówce.
Pozdrawiam
~-w-

Napisano: 04 lut 2009, 12:26

dziękuję za zainteresowanie tematem
starościana jest bardzo anty nastawiona. Nieoficjalnie powiedziała że nie dostaniemy na P. POŻ. choć było nam w zeszłym roku obiecane. Poza tym wszyscy pracownicy pojechali na spotkanie do starosty, gdzie usłyszeliśmy, że bedzie likwidacja, ale ona jeszcze nie wie kiedy napewno rok 2009 i nie wie jeszcze jak to zrobi. Taka jest jej filozofia rządzenia i koniec- jej słowa.
Mam pytanie czy wasze placówki doszły już do standartów?
~aska

Napisano: 07 lut 2009, 1:22

U nas była likwidacja placówki. Starostwo ogłosiło konkurs na realizację zadania z pomocy społecznej ( prowadzenie domu dziecka) Konkurs został rozstrzygnięty, placówkę prowadzi inny podmiot. Zmiany? wszyscy którzy chcieli zostać, zatrudnieni od początku na umowę z kodeksu pracy.Część n-eli została, część znalazła pracę w szkołach.
~Basia

Napisano: 08 lut 2009, 16:25

bardzo optymistyczne rozwiązanie. tylko, że u nas nie ma mowy o żadnym konkursie, jest likwidacja a dzieci zostaną rozesłane do dwóch pozostałych placówek.
Jeżeli chodzi o kadrę to też nikt się nami nie przejmuje. Pani starościna kazała nam szukac pracy jesteście wykształceni i napewno coś znajdziecie- tak powidziała. tylko, że w naszym powiecie wszystkie miejsca w POW lun DPS są zajęte lub bedą zajęte na długo przed ogłoszeniem konkursu na nie
pozdrawiam
~asia

Napisano: 09 lut 2009, 2:10

współczuję
~Basia

Napisano: 27 lut 2009, 19:09

do wojewody z tym, dzieciaki też niech napiszą że nie chcą do innych placówek
~Iza PCPR


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny