czy wysyłacie swoich podopiecznych razem z wychowawcami na letni wypoczynek?my opuszczamy nasz dom dziecka na mc i w tym czasie mamy tam po kilka dyżurów.dyr ułzyła grafik ze 3dni lub 3nocki i twierdzi ze musimy tam byc 24godz na dobe.czy tak można?
BRAK JASNYCH CZYTELNYCH PRZEPISÓW CO DO FUNKCJONOWANIA TYCH PLACÓWEK POWODUJE ,ZE DYREKTORZY KOMBINUJA NA WSZYSTKIE MOŻLIWE SPOSOBY,TRZEBA TO UJEDNOLICIC W CAŁEJ POLSCE !!!
my w roku szkolnym po 48-52 a w wakacje po 72h skoro mamy 3dni po 24godz!
nie rozumiem dlaczego można?przeciez w grafiku mam 3nocki po 12godz i jestem w stanie dojezdzac do pracy to po co i na jakich zasadach mam tam być???
\"Ponadto pracownicy zatrudnieni przy pilnowaniu mienia lub ochronie osób oraz pracownicy zakładowych służb ratowniczych i straży pożarnych mogą mieć wydłużoną normę czasu pracy nawet do 24 godzin na dobę.\"