do specjalistów od ZI:)

Wybrane tematy:
studia praca socjalna ustawa o przeciwdziałaniu przemocy wniosek do ZK Co powinna zrobić szkoła??? Procedura niebieskiej karty - prawa i obowiązki Ankieta Asystent Rodziny
ODPOWIEDZ
~ilona

do specjalistów od ZI:)

Post autor: ~ilona »

Czy taki sposób funkcjonowania ZI (w małej gminie )jest w Wszej opinii prawidłowy, dopuszczalny.
Mała gmina, obecnie prowadzi 8 NK. Nie tworzono grup roboczych , bo u nas ZI=gr. robocza (byłby ten sam skład grup co ZI).
Wpływa dziś NK, my w ciągu 3 dni zwołujemy ZI i na nim przedstawiamy sytuację (warunek dostarczenia NK do członków jest spełniony), opracowujemy plany, wzywany ofiary, sprawców i monitorujemy, robimy notatki i inne czynności związane z danym problemem. I np za tydzień znowu wpływa NK, znowu się zbiera ZI, oprócz tamtej NK pracuje nad także nad innymi NK które już się toczą.
Jest to prawidłowe czy też musimy oddzielnie spotykać się w nowych sprawach i oddzielnie w tych\" starych\" jak to widzicie? kontrola moze mieć zastrzeżenia do ogólnego funkcjonowania??
~aga

Re: do specjalistów od ZI:)

Post autor: ~aga »

kontynuacja 1 NK jeśli ta sama ofiara jak i sprawca, uzupełniacie kartę ć w opisie kolejnego zdarzenia przemocy w rodzinie w trakcie trwania procedury. Reszta prawidłowo
~aga

Re: do specjalistów od ZI:)

Post autor: ~aga »

kartę C
~k

Re: do specjalistów od ZI:)

Post autor: ~k »

OK.Ilona
ODPOWIEDZ