dodatkowe środki z PFRON

  
Strona 8 z 10    [ Posty: 100 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 18 sie 2015, 7:52

W imieniu wszystkich "nieświadomych" :roll: proszę skopiuj tekst i wrzuć go tutaj :idea: :)
PCPR


Napisano: 18 sie 2015, 9:05

Ja też poproszę o interpretację [email protected] z góry dziękuje.
Kaśka333

Napisano: 18 sie 2015, 9:15

Ciekawe czy nadzór prawny wojewody ruszy np. tą uchwałę http://bip.malopolska.pl/sptarnow/Artic ... 95861.html ?
vito

Napisano: 18 sie 2015, 9:19

witam ja też poproszę interpretację prawnika. serdecznie dziękuję .
[email protected]
ela123

Napisano: 18 sie 2015, 9:51

PCPR pisze:W imieniu wszystkich "nieświadomych" :roll: proszę skopiuj tekst i wrzuć go tutaj :idea: :)
No przecież każdy ma możliwość uzyskania opinii prawnej. Dostępnie opinie tylko osobom, które podały adresy :)
Gość

Napisano: 18 sie 2015, 10:18

Chciałabym mieć taką możliwość. Nasz prawnik mówi: "a jak pani myśli? Może gdzieś pani zadzwoni..."
PCPR

Napisano: 18 sie 2015, 10:58

jeśli ktoś dostał to ja też poproszę o przesłanie do mnie: [email protected]
pcprkolb

Napisano: 18 sie 2015, 11:54

również poproszę o interpretację: [email protected]
gaba

Napisano: 20 sie 2015, 8:33

Ja również poproszę opinię, z góry dziękuję!!! [email protected]
Asiunia123J
Praktykant
Posty: 5
Od: 03 sie 2015, 9:33
Zajmuję się:

Napisano: 20 sie 2015, 9:01

Ja znalazłam jeszcze takie wyjaśnienie:
https://www.facebook.com/forumwtz/posts/932658443452879

"(...) Przedmiotowa kwota środków Funduszu przekazywanych algorytmem na dofinansowanie kosztów rocznego pobytu jednego uczestnika w wtz jest wielkością stałą i wynosi 14 796 zł.
W związku z powyższym należy zauważyć, że kwota przekazywana rocznie na jednego uczestnika warsztatu terapii zajęciowej wraz z dofinansowaniem ze środków samorządu powiatowego wynosi minimum 16 440 zł.
Równocześnie informuję, że powiat może dodatkowo, ponad stałą kwotę dofinansowania kosztów uczestnictwa w wtz, przeznaczyć na działalność warsztatu część
środków PFRON otrzymanych zgodnie z algorytmem na realizację pozostałych zadań określonych w ustawie o rehabilitacji (…), przy zachowaniu proporcji maksymalnie 90%
ze środków PFRON i co najmniej 10% ze środków powiatu. Należy zauważyć, że to rada powiatu podejmuje ostateczną decyzję o przeznaczeniu środków PFRON na określone zadania
(art. 35a ust. 3 ustawy o rehabilitacji (…)), w tym wypadku na działanie warsztatu terapii zajęciowej. (...)"
PCPR


  
Strona 8 z 10    [ Posty: 100 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny