Projekt - nowe kompetencje pracownika socjalnego - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 6 z 6    [ Posty: 55 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 08 wrz 2014, 20:29

Już jutro czekamy na Was w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie przy ul. Urbanistów 3.

Widzimy się na naszej międzynarodowej konferencji „Zagrożenia cyberprzestrzeni – nowe wyzwanie dla systemu pomocy społecznej”. Przypominamy, że konferencja będzie trwała 2 dni. Będzie to wydarzenie podsumowujące projekt.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną wszystkie założenia projektu oraz produkt finalny - innowacyjny program rozwoju pracowników służb społecznych, który zostanie upowszechniony i włączony do głównego nurtu polityki.

Widzimy się jutro :)

Obrazek
Cyberprzestrzeń

Napisano: 23 wrz 2014, 19:07

Dziękujemy obecnym za przybycie na konferencję, było super!


Kurs e-learningowy "Zagrożenia cyberprzestrzeni"

W ramach niepowszechnienia naszego Projektu Biuro Projektu serdecznie zaprasza na e-learningowy kurs "Zagrożenia cyberprzestrzeni"

Głównym celem kursu jest przygotowanie przedstawicieli takich profesji jak: nauczyciele, pracownicy socjalni, policjanci pracownicy ośrodków interwencji kryzysowej, jednostek specjalistycznego poradnictwa, placówek opiekuńczo-wychowawczych, ochotniczych hufców pracy, świetlic środowiskowych oraz sektora NGO, do pracy z rodzinami oraz osobami potrzebującymi pomocy społecznej w obszarze zagrożeń generowanych przez cyberprzestrzeń.

Zgłoszenia

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są w formie elektronicznej (formularz zgłoszeniowy).

Obrazek
Cyberprzestrzeń

Napisano: 02 paź 2014, 21:38

Haker wykradł, a następnie zaczął udostępniać w internecie nagie zdjęcia ponad stu gwiazd, m.in. Jennifer Lawrence, Kirsten Dunst, Winony Ryder, Kate Upton, Mary Kate Olsen.

Apple ma się przed czym tłumaczyć, na szczęście załatał dziurę w zabezpieczeniach iCloud (miejsca w sieci, gdzie można przechowywać zdjęcia, wideo i inne pliki), z której mogli skorzystać hakerzy. [newsweek]

Uważajcie gdzie i jak przechowujecie cenne dane.


Śledź nas na naszym FB

Obrazek
Cyberprzestrzeń

Napisano: 12 paź 2014, 10:59

Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję "EDUKACJA DLA BEZPIECZNEJ CYBERPRZESTRZENI. Jak diagnozować i przeciwdziałać problemom świata wirtualnego?", która odbędzie się 27 października 2014 roku w Ośrodku Rozwoju Edukacji.

Formularz zgłoszeniowy

Więcej info na FB

Obrazek
Cyberprzestrzeń

Napisano: 15 paź 2014, 19:43

Czy wiedzieliście, że jedna na pięć rodzin traci pieniądze lub dane na skutek aktywności dzieci w internecie?

Z badania przeprowadzonego przez Kaspersky Lab i B2B International wynika, że 13% użytkowników z Europy straciło pieniądze lub ważne informacje na skutek aktywności swoich dzieci online. Jak widać, oprócz niebezpieczeństwa, jakie niosą cyberzagrożenia, istnieje również ryzyko nieumyślnego spowodowania przez dzieci problemów swoim rodzicom.

Więcej na ten temat przeczytacie u nas na FB

w artykule pt.: Jak zabezpieczyć dziecko i własny portfel przed niepożądanymi treściami i cyberzagrożeniami.

Obrazek
Cyberprzestrzeń


  
Strona 6 z 6    [ Posty: 55 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x