Jesteśmy z Wami koleżanki z Suwałk! - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 2 z 5    [ Posty: 47 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 15 sty 2014, 9:50

dlaczego nikt nie mówi, że chłopiec powiesił się gdyż sąd odebrał matce dzieci i rozdzielił, czy było badanie rodzinnego ośrodka diagnostycznego przed wyrokiem?
~Dorota

Napisano: 15 sty 2014, 12:27

nie jest to odosobniony przypadek tendencyjnego przekazu medialnego przesądzającego w opinii publicznej o winie...prokuratura prowadzi postępowanie nie \"w sprawie\" ale pod katem \"czy nie doszło do nieprawidłowości w ośrodku Interwencji Kryzysowej\"...... pisałem o tym wcześniej na Forum \"szewc zawinił, kowala powiesili\"..!
~marian szydłowski

Napisano: 15 sty 2014, 13:08

jesteśmy z Wami centrum Polski
~MOPR

Napisano: 15 sty 2014, 14:29

Najgorsze że ten mops straci wiarygodność w oczach klientów. Będzie jeszcze większy dystans i nieufność.
~Adam

Napisano: 15 sty 2014, 15:09

nie jesteś socjalnym tylko u p i erdliwym g n o jem więc się nie wypowiadaj
~emi

Napisano: 15 sty 2014, 16:22

Zastanawiam się kto nas zatrudnił i w jakim celu w tych ops-ach. Od kilku lat obserwuję a szczególnie to się nasiliło w okresie 2,3 lat że to media załatwiają sprawy pomocy społecznej bo oni wiedzą najlepiej jak to robić a najsmutniejsze jest to że wtórują im służby które powinny nas wspierać bo wiedzą na czym ta praca polega.
To jest kwestia czasu jak resort będzie szukał ludzi do pracy w tej branży, a wy drogie koleżanki i koledzy trzymajcie się razem i nie dajcie się zaszczuć .
Pozdrawiam.
~nowa

Napisano: 15 sty 2014, 18:53

To jest ewidentna od dłuższego czasu nagonka, żeby z.g.n.o.i.ć to trzeba udowodnić, że żle funkcjonuje, pracuje. Przymierzając się do pierestrojki w pomocy - trzeba szukać za wszelką cenę winnych w \"opiece\"- no i wtedy nikt nie będzie śmiał protestować.
Tak więc \"w kupie\" siła i nie dajmy się zaszczuć. Na forum tutaj też są \"etatowi\" mąciciele.
Żyje trochę już na tym świecie i kto mnie pyta o zdanie czy poleca Pani pracę w pomocy społecznej, zawsze odpowiadam,że NIE polecam.
Drogie koleżanki z Suwałk jesteśmy z Wami.
~opsik

Napisano: 15 sty 2014, 21:30

Siedział 25 lat, nie pomogła całodobowa wieloletnia resocjalizacja, praca socjalna. Nadal mówią o tym przypadku i boją się o to co dalej.

Ktoś kto mówi o pracy socjalnej, że ma zadziałać pozytywnie w każdej sprawie, nie ma pojęcia o pracy z osobą, rodziną lub nigdy nie pracował z rodziną \"trudną\".
Nie rozumie, że praca socjalna jest skuteczna przy współpracy obu stron.
~maniek

Napisano: 15 sty 2014, 22:21

Zainscenizowana medialna szopka której celem jest: udowodnienie za wszelka cenę ze Łopieka jest zła, odsunięcie poczucia winy matki i przekierowanie odpowiedzialności na niewinnych pracownikow ops, ugranie dodatkowych profitów dla niej jako \"klientki medialnej\" . Na 100% burmistrz wręczy jej za chwile klucze do nowiutkiego mieszkania a wszyscy bedą skakać koło niej jak wokół VIPa. Czerwony dywan rozwiną...
~Adamobojca

Napisano: 15 sty 2014, 23:47

kazus Maciusia...
~no


  
Strona 2 z 5    [ Posty: 47 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x