Anioł strasznie jest zadowolona, gdy ktoś pluje na pogromcę sowietów. Elmer nazywa polonusa lewakiem a sam też pluje na pogromcę sowietów. Tak to prawda, Piłsudski był strasznym bandytą, bo śmiał pokonać sowiecką armię, biorąc tysiące do niewoli a przez to jeszcze wyzdychali w niewoli. Jak tak można?
Człowieku, nie powtarzaj tych bredni po swoim pryncypale JKM, bo skończysz tak jaki on, jako błazen, który jest pośmiewiskiem dla całej Europy. Podobnie jak twój pryncypał bredzisz o wielkości Putina.
zapraszam do lektury a potem możemy zacząć rozmawiać o tym lewaku Józefie P. https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... cz-i-i-ii/
zaręczam, że to tylko część jego win (polecam poczytać o śmierci Zagórskiego i Rozwadowskiego) oraz potraktowaniu Wojciecha Korfantego.
Może łuski spadną z oczu
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare